• Güvenli Paykasa Kart

  Güvenli Paykasa Al

       Paykasa kart internet ortamında alışverişlerin çoğalması ile artan dolandırıcılık işlemine karşı çıkarılan bir karttır. Bu kart sayesinde daha rahat bir şekilde alışveriş yapma imkânınız bulunmaktadır. İnternet ortamında alış veriş yapmak her bakımdan daha karlıdır. Ancak kredi kartı numaranızı her yerde kullanamamanız nedeniyle bu alış verişleri kısıtlamak zorunda kalıyorsunuz.
        
        Bu durum büyük firmalarında zararına bir durum oluyor ve kendilerini dolandırıcılık durumunda zan altında hissediyorlar. Paykasa kartın çıkartılması ile hem firmalar rahatladı hem de insanlar daha güvenli bir şekilde alış veriş imkânı buldular.
   
        Sanal ortamda paykasa kartı ile alışveriş yapabilmek için kendi belirlediğini limitte para yatırmanız gerekmektedir. Sonrasında rahatlıkla alış verişlerinizi yapabilirsiniz. Kesinlikle kartınızdan fazla para çekimi gerçekleştirilmemektedir. Güvenli Paykasa Kart Al​

   

   Kredi Kartınız İnternetten Alışverişte Güvende

       Öncelikle şunu belirtmek gerekir. Sizin internet üzerinden yaptığınız her işlemde yasal haklarınız vardır. Ürün, alım, kargo tüm bu aşamalarda sizin sahip olduğunuz haklar var. Bir kere alışveriş yaptığınız site mesafeli satış sözleşmesi kesinlikle yapmak zorundadır. Onun dışında tabi ki SSL sertifikası ile internetten kredi kartı kullanmak kesinlikle güvenli.
   
        SSL sertifikası olan firmalardan alışveriş yaptığınız da tüm kredi kartı bilgileriniz sadece bankanızla sizin aranızdadır. Çünkü bu sistemde özel şifreleme vardır. Bunun sayesinde alışveriş yaparken kredi kartı bilgileriniz direk bankanıza geçer ve sadece banka görür.
   
       Böylece hiç bir bilginiz bir başka şahıs tarafında görünmez. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartınızı güvenli doya doya kullanabilirsiniz.

   

  Güvenli Paykasa, Güvenli Paykasa Kart, Güvenli Paykasa Al, Güvenli Paykasa Satın Al, Paykasa Güvenli, Paykasa Kart Güvenli