• Kredi Kartınız Olmadan Güvenli Alışveriş Nasıl Olur

  Son zamanların en büyük alışveriş yapıldığı online sitelerde güvenlik neredeyse hiç olmayacak derecede bozulmuştur. Güvenliğin son zamanlarda bu derecede azalmasıyla paykasa al hizmeti ortaya çıkmış ve müşterilere güvenli alışveriş hizmeti sunulmaya başlamıştır. Kredi kartı numarası alan online siteler için dolandırıcılık fazla oranda artmasıyla ortaya çıkan bu kart kredi kartı olmadan da alışveriş yapma hizmeti vererek güvenli bir alışveriş hizmeti vermektedir. Paykasa  verdiği hizmet ile hem daha güvenli bir alışveriş hem de müşterileri için kendi bütçesine göre fiyat aralığı belirleme hizmeti vermektedir.

  Paykasa kart hizmet avantajları şunlarıdır;

  •    Paykasa kart sahipleri kendi fiyatlarını belirleyerek internetten limit aşma gibi bir sorunla karşılaşmadan alışveriş yapabilmektedir.
  •    Kredi kartı hizmeti olarak değil tamamen güvenli online alışveriş kartı olarak kullanılmaktadır.
  •    İnternette yapılan alışverişlerde dolandırıcıların ele geçiremediği bir kart hizmeti olmaktadır.

  Kolaylıkla güvenli alışveriş hizmeti vererek müşterilerine ayrıca paykasa bozdurma avantajı ile  kur ve döviz bozumu da sağlayabilmektedir.

  İnternette En İyi Alışveriş Avantajı

  İnternet ortamında yapılan online alışverişlerde güven problemleri son zamanların en büyük sıkıntısı haline gelerek online alışveriş tutkunlarının  da kart ile alışveriş yapmalarını azaltmış durumdadır. Çoğu online alışveriş sitesinin de kapıda ödeme imkanı olmadığı için müşteriler çoğunlukla almak istediği ürünleri almamaya karar verir duruma gelmişlerdir. Ucuz paykasa kartı alarak hem bütçelerine göre daha uygun miktarlar hem de güvenli alışveriş için dolandırıcıların hiçbir şekilde ele geçiremediği bir sistem bulundurmaktadır. Hem kolay hem de güvenli alışveriş hizmeti sunan ve müşterilerin bütçesinde limit aşmayan bir avantaj olarak alışveriş kartı hizmeti vermektedir.