• Online Paykasa

  İnternet sitemiz olan paykasamerkez.com online-paykasa hizmetini sizlerle en hızlı ve güvenilir şekilde sunmak ve paykasa kart sistemini tanıtmak amacı ile kurulmuştur.

  Paykasa uluslararası güvenli bir ödeme sistemi olarak bilinmektedir. Kimlik güvenliği ve online paykasa dolandırıcılık gibi faaliyetlerden korunma amacıyla ilk olarak İngiltere’de ortaya çıkan bu önemli sistem günümüzde tüm dünyaya oldukça hızlı bir şekilde yer edinmiştir.  Günümüzde facebook gibi sosyal ağlar başta olmak üzere pek çok ödeme noktası online paykasa kabul etmektedir.

   

  paykasa kart alabilmek için yapmanız gereken sitemizde yer alan canlı yardım, iletişim bölümümüzde yer alan telefon numaralarımızdan veya skype üzerinden bizlere ulaşmaktır. Paykasa kartın üzerinde size ait hiçbir bilgi yer almaması ve online paykasa ile yapılan ödemelerde de bu tip bilgiler talep edilmemesi paykasa kart sistemlerinin en önemli özelliğidir.

  Online paykasa ,online ödemeler konusunda oldukça yaygın olarak kullanılmaya başlanan bu sistem günlük ödemelerde de kullanılmaya başlanmıştır. Ancak paykasa kart özellikle online ödeme işlemlerinde tercih edilmektedir. Siz de bu nedenle güvenle tercih edebilir ve kullanabilirsiniz.

  Ülkemizde ve dünyada online alışveriş her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Ancak bununla beraber sosyal ve ekonomik açıdan bazı risklerin ortaya çıktığı görülmektedir. Bu sorunların başında bilindiği gibi online ödeme işlemleri sırasında hem kredi kartınızın hem de kimlik bilgilerinizin güvenlik riskleri oluşturması gelmektedir.

  Pek çok açıdan çeşitli güvenlik açıkları bulunan sistemler yüzünden mağdur konuma düşebilirsiniz. Bu tip durumlarda hakkınızı korumak için göstereceğiniz çaba ve yasal mücadele oldukça zaman alıcı olabilir. Bu nedenle pek çok kişi gibi siz de online paykasa ödeme sistemini tercih edebilirsiniz.

  Paykasa ön ödemeli bir sistem olduğundan sizin en güvenli şekilde ödeme yapmanız için fırsatlar sunar. Paykasa kartınızın üzerinde size ait herhangi bir kimlik bilgisi yer almaz. Ödeme sırasında da herhangi bir kimlik bilgisi talep edilmez. Online paykasa edinmek için bu alanda ilk sırada hizmet veren webukash sizlere hızlı ve güvenilir hizmet verebilmek için tüm olanakları değerlendirmektedir.

  Paykasa sistemi ülkemizde de giderek yaygınlaşmaktadır ve online olarak binlerce noktada şimdiden geçerlilik sağlamıştır. Bu nedenle siz de güvenle tercih edebilirsiniz.

  Paykasa, ilk zamanlarda çıktığınızda çok fazla yaygın olmayan bu kart online üzerinden alışveriş yapmak ve oyun oynarken ödeme için kullanılan güvenli bir sistemdir. Son yıllarda online bir şekilde artan alışveriş herkesin dünyasını sardığı için elbette dolandırıcıları da harekete geçirmiştir.

  Kredi kartı ile yapılan alışverişler sonrasında ele geçirilen bilgiler yüzünden dolandırıcılar tüm hesabı boşaltmaktadır. Bundan dolayı artık kişisel bilgilerinizi vermeye gerek kalmadan ödeme yapabileceğiniz bu kartı almanız içinde interneti kullanmalısınız. Sistem son derece basit olarak belirlediğiniz miktar kadar ödeme yaptıktan sonra telefonunuza 16 haneli şifre gelecektir. Bu şifre tek kullanımlık olarak sadece online paykasa alışveriş ve ödemelerde geçerli olacaktır.

  Sanal kart, sanal para olarak geçen bu sistem adından anlaşıldığı gibi sadece sanal ortamda kullanımı vardır. Çünkü online ödemeler için tasarlanan bu sistemi kesinlikle dışarıda alışverişleriniz için kullanmanızın imkanı yoktur. Bir kredi kartı gibi olmayan sistemin şifresi ile ödeme yapılacağını unutmamalısınız. Bundan dolayı sadece internette kullanacağınız şifreniz için tek yapmanız gereken hemen limitinizi belirlemektir.

  Bu işlem sonrasında  gerek gördüğünüz miktarı ödeme yaptıktan sonra şifrenizi alabilirsiniz. Kesinlikle istediğiniz miktarı ödeme yapmadan hiçbir şekilde almanız mümkün değildir. Gerekli şartlar son derece basit ve kolay olduğundan dolayı hiçbir tereddüt yaşamayacaksınız.

  Online paykasa  alışverişinin keyfini çıkartmak için tek yapmanız gereken bu sanal kart, sanal para olan sistem ile tanışarak ödemeniniz keyiflice gerçekleştirmektir.

  Paykasa kartı %100 güvenilir ve %100 yasallık ile ekonomik olarak almanıza olanak sağlayan www.paykasamerkez.com olarak bugüne kadar daima bizleri tercih edip, bize her zaman güvendiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz.