• Paykasa Al

  PAYKASA AL 

  1) Paykasa al - Havale yapacağınız banka hesap bilgimizi sitemizin "Hesap Bilgilerimiz" bölümünden veya MSN adresimizi ekleyerek destek ekibinden alınız.

  2) Paykasa al - Size iletilen hesaba almak istediğiniz pin ücretini havale yapınız. 

  3) Paykasa al- SKYPE : paykasatr üzerinden msn adresimiz paykasa@paykasamerkez.com veya
  www.paykasamerkez.com internet sitemizden ulaşarak havale yaptığınızı iletin ve pin numaranız ucuz paykasa kalitesiyle hemen iletilsin. Paykasa al pin numaranız 5 dk içerisinde size iletilecektir.
  Paykasa al Canlı Destek bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

  Güvenli, Resmi ve ucuz paykasa kart

  Birçok kişi tarafından paykasa kartın neden bukadar tercih edildiği merak edilmektedir. Kısa bir sürede tüm dünya ülkelerinde kullanılan bu sistem ülkemizde sağladığı faydalardan dolayı ilk sıraları almış durumdadır. En önemli faydalarından biri online alışverişi güven altına almasıdır. Arkadaş çevrenizde bile online alışverişin olumsuzluklarından kurtulmak istiyosan paykasa al dediklerini duymuşsunuzdur. 

  Bir diğer tercih edilme sebebi kullanım alanının inanılmaz derecede geniş olmasıdır. İnsanlar kullanmadıkları ürünleri kolayca tercih etmezler ve akıllarda soru işaretleri oluşur. O zaman yapmanız gereken düşük miktarda bir paykasa satın almak olacaktır.

  Basit bir liste yapmak gerekirse,

  -Paykasa al ki internetteki tehlikelerden korun
  -Ukas  al ki kimlik bilgilerini vermek zorunda kalma
  -Paykasa al ki limitsiz harcamalardan kurtul
  -Paykasa al ki binlerce sitede alışveriş yapma imkanına ulaş

  Metin2, knight online, world of warcraft, cabal , atlantica Worder King, Silkroad, twelvesky2, gibi birçok online oyun için paykasa satın al online oyunlarınd tadını çıkar.