• Paykasa Free

  İnternette birçok sitede bedava paykasa dağıtıldığı iddialarının olduğunu görmüşsünüzdür. Bedava paykasa verilmesi söz konusu değildir. Bedava paykasa dağıtımının mümkün olması ancak bazı kampanyalarla olabilir. Örneğin bir online alışveriş sitesinde belirli bir miktar para ile alışveriş yapıldığında o internet sitesinde çekiliş yapılabilir ve çekiliş sonucunda kazananlara yine aynı internet sitesinde harcamaları şartıyla bir miktar bedava paykasa free (paykasa kodu) verilebilir.

  Ya da herhangi bir paykasa satan firma müşterilerine yüksek miktarda paykasa satın aldıklarında bir miktar bedava paykasa pin kodu vererek müşterilerine jest yapabilir. Fakat kişisel kredi kartı numaralarınızı ve kişisel bilgilerinizi vermek suretiyle ya da herhangi bir formu doldurmak suretiyle bedava paykasa pin kodu vereceğini iddia eden web sitelerine ya da şahıslara itibar etmeyiniz.

  Ayrıca birçok paykasa free adı altında internet siteleri açılmış gerekli boşlukların kişisel bilgilerinizle doldurulduğunda ve e-mail adresinizi girdiğinizde belirli bir miktar paykasa free (bedava paykasa )kodu gönderileceği iddaa edilmektedir. Açıkça ifade etmek gerekirse dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın. 

  Paykasa free siteleri haricinde paykasa kodu ürettiğini ileri süren programlar çıkmıştır. Lütfen bu tür numaralara kanmayın. Bilgisayarınızı trojan, virüs, malware, Truva atı gibi zararlı yazımlarla doldurmayın.

  Unutmayın ki ; Paykasa kart numarası 16 haneli bir sayı dizisinden oluşur ve kartınızın ön kısmında altta yer alır. Bu numara tek başına size birşey ifade etmeyebilir ancak parçalara böldüğümüzde kartı numarasının aslında göründüğünden daha anlamlı bir yapıya sahip olduğunu görürsünüz yani paykasa free olayı imkansızdır.
  Güvenilir alışveriş için tercih edebileceğiniz paykasa karta ait 16 haneli bir pin kodu özel bir kombinasyondan oluşmaktadır.Paykasa kart içerisinde bulunan 9 hane 0-9 arasındaki sayılardan oluşur. Bu da 109 kombinasyon, yani kart başına 1 milyar olası hesap numarası demektir. Kısacası iki  kartı numarasının birbiriyle aynı olması imkansızdır. 

  Paykasa Free gibi  dolandırılma olayları çok sık görülmeye başlanmıştır. Bunun önüne geçmek için paykasa kartı satın alacaksanız paykasamerkez.com gibi referansları bol olan ve güvenilir büyük firmalardan almanız gerekmektedir.
  Lütfen uyarılarımızı dikkate alın. Her işin değil yaptığımız işin ustasıyız.

  Paykasa almak için doğru adrestesiniz. www.paykasamerkez.com adresimizden istediğiniz kadar paykasa kart alabilirsiniz. paykasa almak için canlı destek linkinden bizimle irtibata geçebilirsiniz