• Paykasa Kart

  Ön ödemeli alışveriş sistemi

  Paykasa kart, internet üzerinden güvenli alışveriş yapmanız için gerekli her şeyi size sağlamaktadır. Paykasa kart size özel 16 haneli pin kodu sayesinde, alışverişi sizden başka hiç kimse gerçekleştiremez Ayrıca, kişisel herhangi bir veri girme zorunluluğunuz da yoktur.

  paykasa kart satın almak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Satın alma işleminizi, dakikalar içinde gerçekleştirebilirsiniz.

  Satış öncesi ve satış sonrası yaşanabilecek olağan aksaklıklar, aklınıza takılan sorular ve daha fazlası için 7/24 hizmet sunan teknik destek ekibimiz, satın alımlarınızda problem yaşamanızı engeller.

  Paykasa kart numarası 16 haneli bir sayı dizisinden oluşur ve kartınızın ön kısmında altta yer alır. Bu numara tek başına size birşey ifade etmeyebilir ancak parçalara böldüğümüzde kartı numarasının aslında göründüğünden daha anlamlı bir yapıya sahip olduğunu görürsünüz 

  Güvenilir alışveriş için tercih edebileceğiniz paykasa karta ait 16 haneli bir pin kodu özel bir kombinasyondan oluşmaktadır.Paykasa kart içerisinde bulunan 9 hane 0 - 9 arasındaki sayılardan oluşur. Bu da 109 kombinasyon, yani kart başına 1 milyar olası hesap numarası demektir.

  Kısacası iki  kartı numarasının birbiriyle aynı olması imkansızdır.