• Paykasa Kart Almak İstiyorum

  Paykasa Kart Almak İstiyorum

  İnternetin hayatlarımızda aktif olarak yer alması alışverişlerimizi de internetten yapmamıza olanak sağlamıştır. Mağaza dolaşmadan, yorulmadan ve pek çok avantajlarla birlikte internetten alışveriş çok karlı bir hal sağlamaktadır. Online ortamda güvenilirlik herkes için çok önemlidir. Bu nedenle kredi kartı yerine Paykasa kart son yıllarda çok daha fazla tercih edilmektedir.

  Paykasa kart ön ödemeli bir sisteme sahip olup online ödemede kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgilerini paylaşmak yerine bu sayede daha güvenli bir durum sağlanmaktadır. Rastlantısal olarak seçilen 16 haneli pin sayesinde alışveriş yapılmaktadır. Bulunması imkansız rakamlar içeren bu sistem online ödemelerde güvenli bir yoldur. Sahip olmak için Paykasa al işlemini internetten yapmak mümkündür. 

  Paykasa Kartın Pek Çok Avantajı Vardır

  Hızlı ve güvenilir bir alışveriş imkânı sunmaktadır. Gün geçtikçe anlaşmalı markalar sürekli artmaktadır. Hiçbir şekilde kredi kartı veya banka bilgilerini paylaşmak zorunda kalmadan, güven içinde alışverişin keyfi sürülebilir. Kişisel bilgiler veya diğer bilgiler iletilmeden Paykasa kart ile hızlı, güvenli ve konforlu alışverişin kapıları açılmaktadır.

  Sistem, istenilen meblağların önden Paykasa karta yatırılması ve sonrasında 16 haneli pin ile internette alışveriş yapılması işlemidir. Bu sayede kart bilgileri, kişisel bilgiler ve banka bilgileri paylaşılmaz. Güvenilir ve hızlı bir şekilde internetten alışveriş yapılabilmektedir.

   

  Ön ödemeli kartlar, bir banka hesabına bağlı değildir ayrıca kredi kartlarında olduğu gibi bir kredi limiti bulunmaz. Kartın üzerine yüklenen tutar kadar harcama yapılabilir.

  Ön ödemeli kart, tıpkı bir banka kartı veya kredi kartı gibi ödeme kartıdır. Kartın üzerinde kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik numarası bulunur. Ön ödemeli kart kabul eden tüm işyerlerinde bu kartları kullanabilirsiniz.

  Ön ödemeli kartların kullanımı kolaydır ve paykasa kart almak istiyorum dediğinizde adresiniz paykasamerkez.com olacaktır. Geniş bir üye işyeri ağında, nakit ödemeden daha kolay ve güvenli ödeme imkânı sağlar..

  Ön Ödemeli Paykasa

  Ön ödemeli kart, içine yüklenen limit kadar değere sahip kartlardır. Paykasa ise bunlardan biri olup kişiselleştirilmiş bir kart türüdür. Nakit yerine kullanılabilen bir kart olan ön ödemeli kartlar, esnek ve güvenilirdirler ve birçok avantajları vardır.
  Güvenli bir alışveriş imkanı sunarlar.

  • Ödeme sonrasında fatura, çek gibi kağıt işlemleri yoktur.
  • İnternet üzerinden kolaylıkla takip edilebilme
  • gibi birçok özelliğe sahiptir

  Bu sebeplerden dolayı günümüzde çevremizdeki çoğu kişinini söylediği ortak söz bende bir paykasa kart almak istiyorum.
  Ön ödemeli kart sizin veya başkasının para yükleyebildiği bir ödeme kartıdır. Daha sonra bu kartı fatura ödemek, mağazalarda, telefondan veya internet üzerinden alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz. Paykasa çok kolay ve paradan daha kullanışlı ve güvenli. Kayıp veya çalınan kart bloke edilir ve bakiyesi yerine verilecek bir Kart’a transfer edilir.

  Yani bu bildiğiniz bir kredi kartıdır ama içine parayı siz yüklüyorsunuz. Hiçbir takdirde bir bankada hesabı yoktur. Ve ayrıyeten bu kartları dışarıda (anlaşmalarının geçtiği) her yerde kullanabilirsiniz. Sizin de bende paykasa kart almak istiyorum dediğini duyar gibiyiz.

  Ön ödemeli kart ayrıca ;

  -Bu kartı kullanabilmek için 18 yaşında olmanıza gerek yoktur.

  -Herhangi bir kimlik bilgisi paylaşmadan internette güvenli alışveriş olanağı sunar.

  -Herhangi bir kontrat imzalamanıza gerek yoktur.

  -Taksit sistemi yoktur. 

  -Çeşitli miktar  seçenekleriyle webukash kart ile sınırsız avantajlardan faydalanabilirsiniz.

  -Herhangi bir paykasa logosu gördüğünüz yerlerde bu kartlar geçerlidir.