• Paykasa Kart İle Risk Almadan Ödeme

  Paykasa Kartlar Ve Kullanıcıya Sunduğu Avantajlar

      Günümüzde e satışlardaki artışlar ve buna bağlı olarak oluşan güvensizlikler fazlalaşmaya başlamıştır. Tüm bu güvensizlikleri ortadan kaldırmak için Paykasamerkez.com firması olarak Paykasa kart sistemini devreye sokarak güvenli alışverişin keyifli şekilde olmasını sağlamış bulunmaktayız.

   Paykasa kart nasıl olmaktadır ?

  Firma olarak Paykasa kartın Türkiye’de bayiliğini yapmakta olan firmamız internet ortamında insanların sorunsuz bir şekilde ödeme kolaylığı sunmaktadır. 16 haneli rakamlardan oluşan Paykasa kartta güvenliliği en üst düzeye çıkaran karekod barkod sistemleri bulunmaktadır. Paykasa kartlar internet ortamında elektronik para olarak geçtiği için birçok alış veriş sitesinde geçerliliği bulunmakta ve sürekli olarak yayılma göstermektedir. Bu bağlamda firmamız ile irtibata geçerek Paykasa kartlarınızı alabilir ve güvenle alış verişin keyfini çıkarabilirsiniz. 
   
   Paykasa kart güvenli bir hizmet şekli midir?

   
  Firma olarak Paykasa kart için son derece güvenli bir hizmet sunmaktayız. Paykasa kartlar tek kullanımlık olduğu için hiç bir risk teşkil etmez. Tek kullanımlık olduğu için ve dünya üzerinde geçerliliği olduğu için kartınızı istediğiniz ülkede güven içinde kullanabilirsiniz. Firma olarak kişisel bilgilerinizi müşteri gizliliği politikası gereği güvenle veri tabanımızda saklamaktayız.
   
  Bu müşteri memnuniyeti sağlayan paykasa kartlarımızı sitemize giriş yapıp müşteri temsilcimiz ile görüşerek temin edebilirsiniz. Firma olarak Euro üzerinde Paykasa kart satışı yapmakta olup artan ve azalan Euro değerine göre Paykasa kartlarınızın değeri değişmektedir. Paykasa 10 Euro’dan başlayan kartlarımız 1000 Euro’ya kadar bulunmaktadır.