• Paykasa Kart Satın Al

  Paykasa kart satın al

  Paykasa internet ortamında elektronik para olarak adlandırılır. İnternet ortamında kullanıcılara sorunsuz bir ödeme seçeneği sağlar. Paykasa kart 16 haneli olan bir sanal karttır. Oyun, alışveriş sitelerinde kredi kartı bilgilerinin paylaşılmasını önler ve güvenlik sağlar. Paykasa kart sayesinde alışveriş yapılırken güvenlik sağlamada en önemli araç rolündedir. Tek kullanımlık olan kart ile alışveriş güvenle kullanılabilir. Kişisel bilgilerin üçüncü bir şahsa aktarılma korkusu yoktur. İlk kullanımdan sonra geçerliliğini yitireceği için çalınma durumlarında bir risk taşımaz.

  Paykasa Fiyatları

  Paykasa fiyatları döviz kuru üzerinden satışı yapılmaktadır. Ve o günün döviz kuruna netleşir. Paykasa 10 euro ile 1000 euro arası limitlere sahip olan bir ödeme kartıdır. Her kartta 16 haneli pın kodu vardır.


  Paykasa Ne İşe Yarar

  Paykasa binlerce internet mağazasında işlem yapma açısından avantajlıdır. Yapılan alışverişlerde indirim ve bonus kazanma olanağı sunar. Paykasa hakkında henüz bilgi sahibi olmayanlar güvenliliği hakkında şüphe duyabilirler. Ancak Paykasa uzun zamandır güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlamış hiçbir 3.şahısla bilgi paylaşımı söz konusu olmaz. Hatta hatta kredi kartına göre çok daha güvenlidir. Sanal kart sayesinde ödeme karşı tarafa iletilir ve alışveriş hızla tamamlanmış olur. Üstelik hiçbir bilgi de paylaşılmaz.

  Paykasa kart satın al