• Paykasa Nereden Alınır

  Paykasa Nereden Alınır?,

  Paykasa paykasamerkez.com'dan alınır. En uygun ücretler, hızlı ve kaliteli paykasa kart satın almak için sitemizi kullanabilirsiniz. Ucuz paykasa, paykasa bozdurma, kart alma işlemlerini profesyonel ekibimiz ile canlı destek üzerinden yapabilirsiniz. 

  Neden biz ?      

  Bildiğiniz gibi Türkiye de bir çok paykasa satıcısı mevcut. Bunların %90’ı dolandırıcı diye tabir ettiğimiz karşılıksız işlem yapan kişilerdir. bu yüzden sanal ortamdan işlem yapmak risklidir. Size hizmet veren telefon destek hattımızla ve gönderdiğimiz kodu telefonunuza mesaj olarak iletmemizin nedeni de elinizde bi kayıt olmasıdır.

  Müşteri gizliliğini ön plana çıkarmış, müşteri bilgilerini lanse etmekten kaçınan bir şirketiz. Ön ödemeli kartlar olarak kendi sektöründeki en deneyimli satış temsilcilerimiz ile sitemizdeki iletişim numaralarından ayrıca canlı destekle 7/24 yanınızdayız.

  1. Sitemiz aracılığı ile 7/24 kaliteli ve güvenli hizmet ile yanınızda olacağız.
  2. Firmamız vergi denetimli yasal satış yapmaktadır.
  3. paykasamerkez.com.tr paykasa pinlerini İnternet ortamında pazarlama hakkına sahiptir.
  4. paykasamerkez.com.tr sitemizden yapılan alışverişleriniz yasal bir satıcıdan temin etmiş olursunuz.

  paykasamerkez.com ön ödemeli kart sistemleri, Türkiye’de ön ödemeli kart satışı, pazarlaması ve alım satımı faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuş ve yasal olarak paykasa kart satışı yapan saygın firmalardan birisidir. Firmamız tüm faaliyetleri T.C. yasalarına uygundur ve firmamız uzun bir süredir paykasa ön ödemeli kartların alım ev satımını gerçekleştirmektedir.

  Firmamızdan satın aldığınız kartlara ait 16 haneli dijital pin kodlarını, tarafınıza cep telefonu üzerinden sms yolu ile yada email yahut msn üzerinden canlı olarak teslim edilmektedir. Yapılan tüm işlemler kayıt altındadır.Bu sayede herhangi bir sorun çıkması durumunda geçmiş kayıtlarımızı kontrol edilmektedir.

  Paykasa nereden alınır sorunuza cevap paykasamerkez.com olacaktır. Paykasa satın almak için belirtilen iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz Paykasa kart miktarının TL karşılığı Müşteri Temsilcilerimiz tarafından hesaplanacak ve ilgili tutarı size uygun banka hesaplarımıza havale veya EFT yapmanız istenecektir, ilgili tutar banka hesaplarımıza ulaştıktan sonra, sizin ve bizim güvenliğimiz için, istediğiniz teslim şekli ile paykasa kartlarınıza ait 16 haneli Digital PIN kodları size teslim edilecektir.
  Tüm Paykasa Kart işlemleriniz, firmamız güvencesi altındadır, tüm talepleriniz için Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz

  Paykasa kartı tamamen güvenilir ve %100 yasallık ile ekonomik olarak almanıza olanak sağlayan www.paykasamerkez.com olarak bugüne kadar daima bizleri tercih edip, bize her zaman güvendiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz.