• Paykasa Shop

    Paykasa Shop

    Paykasa kartların alım satımının yapıldığı internet ortamında yetkili site adresi paykasa shop u oluşturmaktadır. Ön ödemeli kartların alım satımı ve para yüklemesi yapılmaktadır. Her türlü işlemin yasal platform çerçevesinde yapıldığı paykasa merkez.com Türk hukuk sistemine ve koyduğu kurallara göre işlem yapmaktadır. Tüm işlemler kayıt altında olup sms ve pin kodlarıyla şifrelenmektedir.

    Paykasa kart satın almak için belirtilen iletişim numaralarından siteye ulaşılabilmekte müşteri temsilcileri istenilen miktarı hesaplayarak gerekli hesap numaralarını ileterek paranın yatmasını ve kartı müşteriye sunarak internette güvenli ve limitler dahilin de huzurlu alışveriş yapmalarını sağlamaktadır. İnternet ortamında pek çok firmada güvenilirliğinden dolayı bu ödeme sistemi için zemin oluşturmakta hem alan hem satan için tüm güvenlik duvarlarının oluşturulduğu sistem dünyada ve ülkemizde hızla yaygınlaşmakta ve tercih edilmektedir.

    Paykasa shop kartlarını satın almak çok kolay istenilen miktar müşteri temsilcilerince hesaplanmakta ve müşteriye en uygun hesap ve banka belirlenerek kart bedeli yattıktan sonra işlem anında yapılmakta ve kart internet ortamında güvenle kullanıma sunulmaktadır.