• Paykasa TR

    Paykasa Tr
    Pay kasa tr kartları ön ödeme yapılan ve internette ve skypte alışveriş yapmak için kullanılan 16 haneli bir çeşit kredi kartı ve pin satın alınması işlemidir. Alışveriş güvenli ve 7/24 müşteri hizmetleri desteğiyle kart alım ve satımı yapılabilen sistemdir. Ön ödeme için öncelikle ilgili sitede ilgili telefonlardan yapılacak alışveriş miktarına göre kart hesaplaması yapılır ve ödeme için çeşitli banka havale ve eft sistemleri önerilir. Ödeme yapıldıktan sonra verilen kart numarası ve pin koduyla güvenli ve limit aşımı yapmadan alışveriş yapma olanağına kavuşabilirsiniz.
    Güvenli Alışverişin En Doğru Adımı


    Paykasa resmi sitesinden alabileceğiniz paykasa tr kartı dolandırılmadan uygun alım satım imkanlarını sağlamaktadır. Paykasa güvenli sanal kart olduğundan ve ön ödemeli garanti olduğundan satıcılar tarafından da öncelikle tercih edilen bir sistem durumuna gelmiştir.

    Paykasa tr kartlar alıcı tarafından da güvenlidir kart bilgisi çalınma bilgi dışı alışveriş ve limitten fazla kontrolsüz alışveriş risklerini bertaraf etmektedir. Sanal dünyanın geldiği nokta bu gelişimi mecburi kılmış hızla gelişen teknoloji yeni buluşlara açık olmayı gerektirmiştir.